Wednesday, August 03, 2005

tore õhtu

mis see täpselt on, mis ühe õhtu toredaks teeb?
käisin eile üle hulga aja tibiga väljas kolamas, midagi tapvalt erilist ei juhtunud, aga hästi mõnus tunne on. Tibid on ikka elu alus:D
Krahlis väike puder ja paar siidrit /kõige murelikuma näoga teenindaja.../
24 h poest veel veidi siidrit ja vaikne kolamine kesklinna tänavatel.

Hiljem jalutasin mööda oma kahest majast - 123 ja 2/5. Huvitav ja pisut kummaline oli mõelda, et mis ja kuidas nendega oleks edasi olla.

Ja kodus oli imetabane postkaart imearmsate kõhumurede ja kohtumistega metsas.
kilked ja naer.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home