Monday, January 15, 2007

2 kuud KRUUDAta

Õnnelikult on läbi saanud esmised 2 kuud ilma Kalevi shokolaadide ja kommideta ning Tallinna Piimatööstuse Tere-hapside-jogurtite-hapukoorte ja muu säherduseta.

Seni kõige raskem hetk oli ühel päeval küpsisetordiks materjale ostes... neid vanu häid kandilisi küpsised teeb nüüd ka Kalev... Hetkeks oli paanika, siis selgus, et samasugused küpsiseid teeb õnneks Lauma kah:)
Jõulud olid muidugi katsumus...

Otsus, et vähemalt meie oma pisikese perega enam nendele meestele raha ei anna tuli meil vist mõlemal enamvähem üheaegselt. Igatahes kui ma poes teatasin, et Hapsi ma enam ei joo, sain mõistva ja tunnustava pilgu:)

Mõnede tuttavate hulgas olen ideest rääkinud - nüüd kui testperiood on edukalt läbi, julgen ka teistele soovitada:)

Esiteks oleme me rabasõbrad: http://www.epl.ee/artikkel/361944

Teiseks pole me Keskerakonna sihtrühm ja K-d ajavad südame läikima:D

Monday, October 30, 2006

ostan seljakoti

ca 70l

Thursday, October 12, 2006

roosa või kollane kilekott

kus su kontor asub?
Minu oma on radissoni ja stocmani vahel ja sestap olen ühel hullude päevadelt tulemise või sinna minemise tuiksoone ääres. Need, kes kaupsi roosadelt päevadelt tulevad ja stoki kollastele lähevad, käivad tavaliselt siit kaudu.
ja neid on palju.

Tuesday, June 27, 2006

madalrõhk

nüüd on ikka küll hull lugu lahti
kohe üldse ei jaksa enam silmi lahti hoida. ilmselt madalrõhkkonnast!

Tuesday, May 23, 2006

tühi kõht

says: kullake on nii armas ja tal on suured säravad silmad ja sassis lokkid ja laiali hoidvad varbad
says: ma armastan teda hullupööra
says: siis on tal veel suured põlved, aga neid me lastele ei päranda
neid võib endal vanaduspõlves vaja minna
says: ja ega need tänapäeva lapsed vist suurtest põlvedest eriti ei pea kah
nad on rohkem arvutite peal
says: või kraanade
väikestele poistele vist kraanad küll meeldivad...
aga pekkaniskad neile eriti ei meeldi
says: mulle ka pekkaniska ei meeldi
meeldib oopis oma kullake
says: sellepärast lähengi nüüd ja mammun koos temaga

Friday, May 19, 2006

tööl:
istun klapid peas ja mario kivistik loeb mu kõrvadesse: tere,tere, tere, kuulmiseni, üks-kaks-kolm-neli-viis-kuus, kordan, klahv ei ole kasutusel, vajutage 1 või katkestage ühendus jne-jne

kodus:
neljapäevane nädalavahetus!
pepu ei ole peale õhtust matka hommikul uuesti rattasadulat kohates üldse mitte rõõmus;) aga öine ööbikulaul teeb selle kõik tasa:)
täna peaksime minema poste püsti hoidma, et need teised mehed saaksid betooni aukudesse lasta. Esimesed mehed kaevasid juba augud valmis (õnneks)

ja siis on veel lillelaat
see türi oma:)

Wednesday, May 17, 2006

hilja läheb pensile

enne lõikas ta mulle veel ägeda sasson soengu, föönitas selle üle pea kohevaks ja pani zeleed ka pähe...
mai lakist õnnestus pääseda.

help needed!!

***
täiendus1: käärid kätte ja krõps-krõps. penskarite soeng hävitatud.
täiendus2: vihastan harva, aga kui mingi inimene teeskleb, et on sõber, lähtudes ainult enda egost ja lollidest unistustest või fantaasiatest (...või ma ei teagi millest...), siis ajab see mu väikse harja punaseks.