Tuesday, May 02, 2006

pea valutab natsa

kaotasin oma mütsi ära ja nüüd tuhiseb tuul kõrvade vahel.
Aga tuul on ilus, juba üsna mõnus ja soe:)

ja taas päevi lugedes - seekord on veel 19 päeva.
ma olen meeletult halb ootaja:)

0 Comments:

Post a Comment

<< Home