nocashnobus
igapäevasest bussisõidust
Wednesday, April 19, 2006
ilmselt on see ilmast
ütlevad kõik, haigutavad, nuuskavad, väristavad õlgu
ja läheks heal meelel kaissu tagasi.
ma kah
posted by m at
4/19/2006 09:45:00 AM
0 Comments:
Post a Comment
<< Home
räägitud jutud
pfff ja tanel
meeletu värk
heikiga (tantsib jälle)
päevade kulg
mi amigo
apartemento y cuatro
õnnelik
pugeja ja ujuja
kui kontoris oleks tuul,
puhkus:)
0 Comments:
Post a Comment
<< Home