Wednesday, November 09, 2005

päevade kulg

mõned päevad on sellised, et....

... lähed r-kioski shoksi ostma, annad 25-se, müüja annab sulle 30 tagasi (tõesta siis pärast, et ei taha nii palju)....
... lähed tööd taotlema, tüüp ütleb, et tule siis tagasi, kui Hispaaniast tagasi oled. Ma ei saa sind ju praegu tööle võtta, kui sa kohe ajama paned....
... lähed hommikul tööle, aga tööd ei viitsi teha

... saad kokku nii tarkade inimestega, et tunned end väikese köömnena (kvaliteedijuhtimist te ikka olete õppinud?!?)

0 Comments:

Post a Comment

<< Home