pilvepillerkaar
täna ma sõidan rongiga - ikka ja jälle tartusse, eksole. Tartu saab viimasel ajal jube palju tähelepanu. Muidu käiakse suvel ikka pärnus või pirital, aga ei, mul on vaja hoopis tartut:)
Ja siis muidugi pilvekas, mu arm. Sinna võiks kah täna jõuda - torma on järjekorras kohe peale tartut. Rahvas ütleb, et tartu-torma maanteel on ok hääletada..
jäin uskuma:)
Ja siis muidugi pilvekas, mu arm. Sinna võiks kah täna jõuda - torma on järjekorras kohe peale tartut. Rahvas ütleb, et tartu-torma maanteel on ok hääletada..
jäin uskuma:)
0 Comments:
Post a Comment
<< Home