Friday, August 26, 2005

pilvepillerkaar

täna ma sõidan rongiga - ikka ja jälle tartusse, eksole. Tartu saab viimasel ajal jube palju tähelepanu. Muidu käiakse suvel ikka pärnus või pirital, aga ei, mul on vaja hoopis tartut:)

Ja siis muidugi pilvekas, mu arm. Sinna võiks kah täna jõuda - torma on järjekorras kohe peale tartut. Rahvas ütleb, et tartu-torma maanteel on ok hääletada..
jäin uskuma:)

0 Comments:

Post a Comment

<< Home