ktf
eilne kultuurifestival oli täitsa tore üllatus:)
pisut küll pelgasin, et arvestades imeväikseid uinakuid kahel eelmisel ööl laibastun kohe, aga ei, üldse mitte:)
Suva hetkel selle üksiolemisega, mõne HEAga on hea ka kahekesi olla... ja alati tuleb nautida just seda hetke, milles elad.
Tänased hetked on seoses nelja või viiese (..ei mäleta) unemaale laekumisega pisut hägused, aga sellest hoolimata - õnn on õuel ja müttab.
pisut küll pelgasin, et arvestades imeväikseid uinakuid kahel eelmisel ööl laibastun kohe, aga ei, üldse mitte:)
Suva hetkel selle üksiolemisega, mõne HEAga on hea ka kahekesi olla... ja alati tuleb nautida just seda hetke, milles elad.
Tänased hetked on seoses nelja või viiese (..ei mäleta) unemaale laekumisega pisut hägused, aga sellest hoolimata - õnn on õuel ja müttab.
0 Comments:
Post a Comment
<< Home