Friday, August 05, 2005

kummikuid ostma

... kummikute ostmine ei ole seotud sügisega. Mõnusaid väikseid kummikuid on ka suvel vaja, näiteks vihmasel suvel;)
Tegelikult loodan muidugi, et tuleb päikseline nädalavahetus, vähemalt meeleolult;)
kõigepealt Haapsalu ja siis suvepäevad Vormsis:)

Eile oli muideks taaskord tore õhtu - mul on nüüd 7 kilo puhast pesu. Toredad ja abivalmid pesutädid olid abiks:)
Mul on mingi kahtlus hinges, et pärast ühe teatud HEA inimesega tutvumist olen ise inimeste vastu paremaks tagasi muutunud. Lähed sõbralikult ja küsid... ja saadki kõik mis vaja ja veel sõbraliku naeratuse ja silmapilgutuse kah (MHMH, eilne poemüüja, kes aitas mul keepi otsida, soovis mulle pärast ilusat õhtut ja pilgutas silma. Müüja oli ca 50 aastane tädi...)
Hiljem veel rõõmukilked toreda telefonikõne ja hääde uudiste üle. Järgmine nädal tõotab tulla kallide rohke!

0 Comments:

Post a Comment

<< Home