Friday, August 19, 2005

tänane parim lause

sa oled nagu roosa apelsin mis korra mõttest läbi jookseb ja siis punuma paneb

südamepuistamise osa:
kõige raskem on olla iseseisev ja kõige raskem on iseseisvusest loobuda.
ma arvan:)

0 Comments:

Post a Comment

<< Home