tänane parim lause
sa oled nagu roosa apelsin mis korra mõttest läbi jookseb ja siis punuma paneb
südamepuistamise osa:
kõige raskem on olla iseseisev ja kõige raskem on iseseisvusest loobuda.
ma arvan:)
südamepuistamise osa:
kõige raskem on olla iseseisev ja kõige raskem on iseseisvusest loobuda.
ma arvan:)
0 Comments:
Post a Comment
<< Home