Wednesday, August 17, 2005

kallis päevik

Mis vahe on paberpäeviku ja ekraanpäeviku vahel?
Viimasesse on raskem nurgamärkusi ja vahelesodimisi ja illustreerivaid skeeme, jooniseid või sirgeldusi/joonistusi teha.
Samas on ekraanilt tunduvalt lihtsam aegunud mõtetega kirjutist ära korjata. Paberis on ju jõud ja paberilt sõnu tagasi ei saa.

Aga nüüd päeviku osa juurde naastes - siis eile ktfi raames mdkd päev ja romb (mu arm) laval. Kõlas täitsa mõnusalt:)

Ja nagu ikka aegajalt juhtub stressasin pisut - kõigepealt töö ja siis lollide lahkuminekute pärast. Või mitte et lahkuminek ise loll oleks, aga inimesed kipuvad sel ajal lolle asju tegema...

Lõpetuseks üks lahkuminekudraamast tuletatud järeldus: iga uus on parem. Kehtib igasuguse nänni kohta, mida poest osta saab ja äkki ka inimeste kohta.
Uuele pole veel veini peale kallatud ega tantsides nurka visatud ega peal istutud ega kotipõhja kortsu topitud. Muidugi on uus mõnus:)

0 Comments:

Post a Comment

<< Home