pugeja ja ujuja
minust on saanud pugeja... ja see on täiesti uskumatu, kui hästi see töötab:)
ma isegi ei teadnud, et seda oskan. Nüüd aga võiksin juba meistriklassi avada.
pisut on see asi mul hingel
... et ühtpidi on tulemus võrratu ja kõik rõõmsad
... teistpidi on endal pisut kummaline tunne, kuigi tean, et pole midagi muud teinud peale sõbraliku ja südamliku käitumise (sõbranna-olemine?!?)
Soy no casada. Soy soltera - oli eilse kogunemise/sünnipäeva kaudne mõte.
Polnud paljusid neist kokkusaanutest nii ammu näinud, et hetkeks olin täiesti segaduses. Näod on tuttavad, aga inimesi nägude taga ei tunne.
Uju või upu (ja lase jalga...). Ujusin siiski, kuigi aru ei saagi, miks siis täpselt...
täna jälle õppima:)
ma isegi ei teadnud, et seda oskan. Nüüd aga võiksin juba meistriklassi avada.
pisut on see asi mul hingel
... et ühtpidi on tulemus võrratu ja kõik rõõmsad
... teistpidi on endal pisut kummaline tunne, kuigi tean, et pole midagi muud teinud peale sõbraliku ja südamliku käitumise (sõbranna-olemine?!?)
Soy no casada. Soy soltera - oli eilse kogunemise/sünnipäeva kaudne mõte.
Polnud paljusid neist kokkusaanutest nii ammu näinud, et hetkeks olin täiesti segaduses. Näod on tuttavad, aga inimesi nägude taga ei tunne.
Uju või upu (ja lase jalga...). Ujusin siiski, kuigi aru ei saagi, miks siis täpselt...
täna jälle õppima:)
0 Comments:
Post a Comment
<< Home