Monday, August 29, 2005

pilves kaar

Muusika - mõnus,
inimesed - mõnusad,
pilv - mõnus:)

Laupäeval ehitasime kohviku ja pakkusime pannkooke ja teed.
Vahepeal jahimeeste jahitorn ja naerdes üle katuste rullumine:)
Ja enne veel mossega kiiremaid ringe rallimas (ikka kõva 70 km/h)

Tagasiteel tartu veel peipsi ääres sibulaid ostmas, õhtul mcdonaldsis ja savoodis.
Tartu värk, ju nõu:)

Tartust tagasi alles täna (6.30-le bussile lipates)

0 Comments:

Post a Comment

<< Home