nocashnobus
igapäevasest bussisõidust
Friday, November 11, 2005
heikiga (tantsib jälle)
Rõõm algavast nädalavahetusest!
pühin pisara, võtan vasara
...ursula plaat minu kõrvaklappides:)
posted by m at
11/11/2005 04:15:00 PM
0 Comments:
Post a Comment
<< Home
räägitud jutud
päevade kulg
mi amigo
apartemento y cuatro
õnnelik
pugeja ja ujuja
kui kontoris oleks tuul,
puhkus:)
pilves kaar
pilvepillerkaar
väljaütlemise jõud
0 Comments:
Post a Comment
<< Home