Thursday, December 08, 2005

pfff ja tanel

kõigepealt tanelist - tanel laulis unplugitult ja kõlas täitsa hästi. Muideks, ma ikkagi olen vana - ei tea isegi mitte vanilla ninjasid. Vot ei teadnudki.

siis pffst - 2 filmi - johanna ja piletid.
kui keegi küsiks mu soovitust, siis soovitaks pigem viimast. Kuigi esimest oli kah hea vaadata. Eriti hea oleks olnud, kui ta oleks ca pool tundi lühem olnud...

teine oli sõbralik ja soe; haarav ja inimlik.

Muidu ei ole eriti haarav ja inimlik... sõbralik ja soe kindlasti mitte.
Olen hoopis pahur ja keeran lihtsalt teise külje, et teisele poole jalutada.

Öösel ei maga ja päeval tahaks magada.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home