Monday, October 30, 2006

ostan seljakoti

ca 70l

Thursday, October 12, 2006

roosa või kollane kilekott

kus su kontor asub?
Minu oma on radissoni ja stocmani vahel ja sestap olen ühel hullude päevadelt tulemise või sinna minemise tuiksoone ääres. Need, kes kaupsi roosadelt päevadelt tulevad ja stoki kollastele lähevad, käivad tavaliselt siit kaudu.
ja neid on palju.