Tuesday, May 23, 2006

tühi kõht

says: kullake on nii armas ja tal on suured säravad silmad ja sassis lokkid ja laiali hoidvad varbad
says: ma armastan teda hullupööra
says: siis on tal veel suured põlved, aga neid me lastele ei päranda
neid võib endal vanaduspõlves vaja minna
says: ja ega need tänapäeva lapsed vist suurtest põlvedest eriti ei pea kah
nad on rohkem arvutite peal
says: või kraanade
väikestele poistele vist kraanad küll meeldivad...
aga pekkaniskad neile eriti ei meeldi
says: mulle ka pekkaniska ei meeldi
meeldib oopis oma kullake
says: sellepärast lähengi nüüd ja mammun koos temaga

Friday, May 19, 2006

tööl:
istun klapid peas ja mario kivistik loeb mu kõrvadesse: tere,tere, tere, kuulmiseni, üks-kaks-kolm-neli-viis-kuus, kordan, klahv ei ole kasutusel, vajutage 1 või katkestage ühendus jne-jne

kodus:
neljapäevane nädalavahetus!
pepu ei ole peale õhtust matka hommikul uuesti rattasadulat kohates üldse mitte rõõmus;) aga öine ööbikulaul teeb selle kõik tasa:)
täna peaksime minema poste püsti hoidma, et need teised mehed saaksid betooni aukudesse lasta. Esimesed mehed kaevasid juba augud valmis (õnneks)

ja siis on veel lillelaat
see türi oma:)

Wednesday, May 17, 2006

hilja läheb pensile

enne lõikas ta mulle veel ägeda sasson soengu, föönitas selle üle pea kohevaks ja pani zeleed ka pähe...
mai lakist õnnestus pääseda.

help needed!!

***
täiendus1: käärid kätte ja krõps-krõps. penskarite soeng hävitatud.
täiendus2: vihastan harva, aga kui mingi inimene teeskleb, et on sõber, lähtudes ainult enda egost ja lollidest unistustest või fantaasiatest (...või ma ei teagi millest...), siis ajab see mu väikse harja punaseks.

Friday, May 12, 2006

linnutee

linnuteel!

Tuesday, May 02, 2006

pea valutab natsa

kaotasin oma mütsi ära ja nüüd tuhiseb tuul kõrvade vahel.
Aga tuul on ilus, juba üsna mõnus ja soe:)

ja taas päevi lugedes - seekord on veel 19 päeva.
ma olen meeletult halb ootaja:)