Sel suvel on palju selliseid nädalavahetusi, mis üksteisega võistlevad...
... et milline neist ikka kõige toredam on. Et see äsja lõppenu juhtus nii pikk olema, siis jääb hetkel vist peale:)
* Päev üks (reede):
tartu-elva-rõngu-õunapuu mets
oleme hästi osavad hääletajad, mõnusate võlupuude leidjad, võlurid:)
* Päev kaks
õunapuud-viljandi-viljandi
veel osavamad, ühtlasi tuleb meeletult hästi välja järvega madistamine, paljajalu vihmas tantsimine/suudlemine, armas ja kallis olemine ja inimeste südamete võitmine.
nii hea inimesega koos olles muutud ise ka heaks:)
Ja turvamees, kelle valitsusalas me läbi telgiseina jalutasime muutus kah heaks. Ütles, et võime sisse tulla... aga et pangu me sein nii kinni tagasi, et keegi teine sisse ei saaks:)
* Päev kolm
viljandi-tartu-elva-tartu
selline mõnus rulluv päev, pisut unine ja uimane.
* Päev neli (esmaspäev)
tartu-tallinn
aaa, magasime hommikul sisse, pugesin häbelikult 11 paiku omale kohale ja nüüd tegelen asjaliku näoga istumisega. Kuidagi ei ole tööpäev, pigem ikka veel pisut folk:)