Monday, August 29, 2005

pilves kaar

Muusika - mõnus,
inimesed - mõnusad,
pilv - mõnus:)

Laupäeval ehitasime kohviku ja pakkusime pannkooke ja teed.
Vahepeal jahimeeste jahitorn ja naerdes üle katuste rullumine:)
Ja enne veel mossega kiiremaid ringe rallimas (ikka kõva 70 km/h)

Tagasiteel tartu veel peipsi ääres sibulaid ostmas, õhtul mcdonaldsis ja savoodis.
Tartu värk, ju nõu:)

Tartust tagasi alles täna (6.30-le bussile lipates)

Friday, August 26, 2005

pilvepillerkaar

täna ma sõidan rongiga - ikka ja jälle tartusse, eksole. Tartu saab viimasel ajal jube palju tähelepanu. Muidu käiakse suvel ikka pärnus või pirital, aga ei, mul on vaja hoopis tartut:)

Ja siis muidugi pilvekas, mu arm. Sinna võiks kah täna jõuda - torma on järjekorras kohe peale tartut. Rahvas ütleb, et tartu-torma maanteel on ok hääletada..
jäin uskuma:)

Tuesday, August 23, 2005

väljaütlemise jõud

mõnd mõtet niisama mõlgutades on ta olemas ainult sinu jaoks.
niipea kui sa selle välja ütled, jääb ta maailma tiirlema ja saab omale uue, sinust sõltumatu elu.
See on karm ja hirmuäratav.

Noh, mul näiteks on väike sisemine kriis - aga ma ei saa ju seda välja öelda...:D

Monday, August 22, 2005

reeded, laupäevad ja pühapäevad

Reede oli muidu mõnus, 'muidu' kõrvale mahtus ka väike katastroof. Noh, mul küll oli oma osa mängida, aga see siiski ei sundinud mind patukahetsusreisi ette võtma.
Aga pärast maale ära ja see oli juba hästi mõnus:)
Lisaks mõnusale puul rullimisele, rullusime ja maadlesime ca 12 öösel ka naabrite niitmata heinamaal. Leppisime lõpuks viiki, aga tegelikult ju mina muidugi võitsin;)

Tuhanded laupäevaks tehtud plaanid läksid sassi. Paldiski, polymer ja seened said puha canceli, ujuma siiski jõudsime:) Maal käis 2 pisut üllatavat külalist - tore samas:)

Õhtul jätkus mu Lemmik Inglise Seriaal Krahlis ja hiljem veel natuke genialiste kuulates.
Ah muideks, sain kingituseks kõige armsama roosa lillega klambri. Täitsa uskumatu - vahetasime tizzyga naistekaid komplimente - tema minu soengu ja mina vastu tema lilleklambri kohta. Korraga kadus ta ära ... segadus lahenes, kui selgus, et ta oli käinud hotellis, et mulle ka roosat lilleklambrit tuua.
Pühapäeval murrab Kodu tänava park südameid. ja muidu kah

Friday, August 19, 2005

tänane parim lause

sa oled nagu roosa apelsin mis korra mõttest läbi jookseb ja siis punuma paneb

südamepuistamise osa:
kõige raskem on olla iseseisev ja kõige raskem on iseseisvusest loobuda.
ma arvan:)

Wednesday, August 17, 2005

kallis päevik

Mis vahe on paberpäeviku ja ekraanpäeviku vahel?
Viimasesse on raskem nurgamärkusi ja vahelesodimisi ja illustreerivaid skeeme, jooniseid või sirgeldusi/joonistusi teha.
Samas on ekraanilt tunduvalt lihtsam aegunud mõtetega kirjutist ära korjata. Paberis on ju jõud ja paberilt sõnu tagasi ei saa.

Aga nüüd päeviku osa juurde naastes - siis eile ktfi raames mdkd päev ja romb (mu arm) laval. Kõlas täitsa mõnusalt:)

Ja nagu ikka aegajalt juhtub stressasin pisut - kõigepealt töö ja siis lollide lahkuminekute pärast. Või mitte et lahkuminek ise loll oleks, aga inimesed kipuvad sel ajal lolle asju tegema...

Lõpetuseks üks lahkuminekudraamast tuletatud järeldus: iga uus on parem. Kehtib igasuguse nänni kohta, mida poest osta saab ja äkki ka inimeste kohta.
Uuele pole veel veini peale kallatud ega tantsides nurka visatud ega peal istutud ega kotipõhja kortsu topitud. Muidugi on uus mõnus:)

Friday, August 12, 2005

ktf

eilne kultuurifestival oli täitsa tore üllatus:)
pisut küll pelgasin, et arvestades imeväikseid uinakuid kahel eelmisel ööl laibastun kohe, aga ei, üldse mitte:)

Suva hetkel selle üksiolemisega, mõne HEAga on hea ka kahekesi olla... ja alati tuleb nautida just seda hetke, milles elad.

Tänased hetked on seoses nelja või viiese (..ei mäleta) unemaale laekumisega pisut hägused, aga sellest hoolimata - õnn on õuel ja müttab.

Friday, August 05, 2005

kummikuid ostma

... kummikute ostmine ei ole seotud sügisega. Mõnusaid väikseid kummikuid on ka suvel vaja, näiteks vihmasel suvel;)
Tegelikult loodan muidugi, et tuleb päikseline nädalavahetus, vähemalt meeleolult;)
kõigepealt Haapsalu ja siis suvepäevad Vormsis:)

Eile oli muideks taaskord tore õhtu - mul on nüüd 7 kilo puhast pesu. Toredad ja abivalmid pesutädid olid abiks:)
Mul on mingi kahtlus hinges, et pärast ühe teatud HEA inimesega tutvumist olen ise inimeste vastu paremaks tagasi muutunud. Lähed sõbralikult ja küsid... ja saadki kõik mis vaja ja veel sõbraliku naeratuse ja silmapilgutuse kah (MHMH, eilne poemüüja, kes aitas mul keepi otsida, soovis mulle pärast ilusat õhtut ja pilgutas silma. Müüja oli ca 50 aastane tädi...)
Hiljem veel rõõmukilked toreda telefonikõne ja hääde uudiste üle. Järgmine nädal tõotab tulla kallide rohke!

Wednesday, August 03, 2005

tore õhtu

mis see täpselt on, mis ühe õhtu toredaks teeb?
käisin eile üle hulga aja tibiga väljas kolamas, midagi tapvalt erilist ei juhtunud, aga hästi mõnus tunne on. Tibid on ikka elu alus:D
Krahlis väike puder ja paar siidrit /kõige murelikuma näoga teenindaja.../
24 h poest veel veidi siidrit ja vaikne kolamine kesklinna tänavatel.

Hiljem jalutasin mööda oma kahest majast - 123 ja 2/5. Huvitav ja pisut kummaline oli mõelda, et mis ja kuidas nendega oleks edasi olla.

Ja kodus oli imetabane postkaart imearmsate kõhumurede ja kohtumistega metsas.
kilked ja naer.

Monday, August 01, 2005

folk

Sel suvel on palju selliseid nädalavahetusi, mis üksteisega võistlevad...
... et milline neist ikka kõige toredam on. Et see äsja lõppenu juhtus nii pikk olema, siis jääb hetkel vist peale:)

* Päev üks (reede):
tartu-elva-rõngu-õunapuu mets
oleme hästi osavad hääletajad, mõnusate võlupuude leidjad, võlurid:)

* Päev kaks
õunapuud-viljandi-viljandi
veel osavamad, ühtlasi tuleb meeletult hästi välja järvega madistamine, paljajalu vihmas tantsimine/suudlemine, armas ja kallis olemine ja inimeste südamete võitmine.
nii hea inimesega koos olles muutud ise ka heaks:)
Ja turvamees, kelle valitsusalas me läbi telgiseina jalutasime muutus kah heaks. Ütles, et võime sisse tulla... aga et pangu me sein nii kinni tagasi, et keegi teine sisse ei saaks:)

* Päev kolm
viljandi-tartu-elva-tartu
selline mõnus rulluv päev, pisut unine ja uimane.

* Päev neli (esmaspäev)
tartu-tallinn
aaa, magasime hommikul sisse, pugesin häbelikult 11 paiku omale kohale ja nüüd tegelen asjaliku näoga istumisega. Kuidagi ei ole tööpäev, pigem ikka veel pisut folk:)