Monday, November 21, 2005

meeletu värk

Ma keerlen ümber maailma ja maailm tantsib tangot.
Tegin Heaga mõned äraütlemata vinged plaanid, või õigeminei olin kõigega nõus.
Ajab ikka hulluks küll:)

Friday, November 11, 2005

heikiga (tantsib jälle)

Rõõm algavast nädalavahetusest!

pühin pisara, võtan vasara
...ursula plaat minu kõrvaklappides:)

Wednesday, November 09, 2005

päevade kulg

mõned päevad on sellised, et....

... lähed r-kioski shoksi ostma, annad 25-se, müüja annab sulle 30 tagasi (tõesta siis pärast, et ei taha nii palju)....
... lähed tööd taotlema, tüüp ütleb, et tule siis tagasi, kui Hispaaniast tagasi oled. Ma ei saa sind ju praegu tööle võtta, kui sa kohe ajama paned....
... lähed hommikul tööle, aga tööd ei viitsi teha

... saad kokku nii tarkade inimestega, et tunned end väikese köömnena (kvaliteedijuhtimist te ikka olete õppinud?!?)

Tuesday, November 08, 2005

mi amigo

mi amigo es un chico de grande süda!

Koos Grande-südamega käisime pühapäeval Olga juures pinacoladot joomas. Olga kallas pinacolado piimakruusi ja nii siis rüüpasimegi. Kui lado otsa sai, lippas Olga poodi ja tõi mingit kohutavat kohvi-pärmi-koirohu likööri. Et esmaspäeva hommikul oli nii tore tööle minna... pärmihais käis üle pea:)

Thursday, November 03, 2005

apartemento y cuatro

voy un apertamento tener. voy el apartemento peqeno pero hermoso tener.
Tengo muchos planas:D

Y tengo un Hea, kellega 1 novembril täpselt neli kuud tuttav-olekut täis sai:)