Monday, September 19, 2005

kui kontoris oleks tuul,

siis ma undaks ja viliseks nagu tühi konservherneste tops.

tartu muidugi jälle rokkis:
reedene savood
ja laupäevane savood ja regiöö kirikus ja enne veel lemmo&co teatrimaja hoovis
ja pühapäevane kolin ja kohtumene defkaga:) ja öine trummiring emajõe ääres.
...magama kell 3, üles 5 ja läbi pisarate bussile

Tuesday, September 13, 2005

puhkus:)

Ringreis mossega




















2 torni, üks könn
Kõpu tuletorn