Monday, January 15, 2007

2 kuud KRUUDAta

Õnnelikult on läbi saanud esmised 2 kuud ilma Kalevi shokolaadide ja kommideta ning Tallinna Piimatööstuse Tere-hapside-jogurtite-hapukoorte ja muu säherduseta.

Seni kõige raskem hetk oli ühel päeval küpsisetordiks materjale ostes... neid vanu häid kandilisi küpsised teeb nüüd ka Kalev... Hetkeks oli paanika, siis selgus, et samasugused küpsiseid teeb õnneks Lauma kah:)
Jõulud olid muidugi katsumus...

Otsus, et vähemalt meie oma pisikese perega enam nendele meestele raha ei anna tuli meil vist mõlemal enamvähem üheaegselt. Igatahes kui ma poes teatasin, et Hapsi ma enam ei joo, sain mõistva ja tunnustava pilgu:)

Mõnede tuttavate hulgas olen ideest rääkinud - nüüd kui testperiood on edukalt läbi, julgen ka teistele soovitada:)

Esiteks oleme me rabasõbrad: http://www.epl.ee/artikkel/361944

Teiseks pole me Keskerakonna sihtrühm ja K-d ajavad südame läikima:D