Tuesday, June 27, 2006

madalrõhk

nüüd on ikka küll hull lugu lahti
kohe üldse ei jaksa enam silmi lahti hoida. ilmselt madalrõhkkonnast!

0 Comments:

Post a Comment

<< Home