nocashnobus
igapäevasest bussisõidust
Tuesday, June 27, 2006
madalrõhk
nüüd on ikka küll hull lugu lahti
kohe üldse ei jaksa enam silmi lahti hoida. ilmselt madalrõhkkonnast!
posted by m at
6/27/2006 04:48:00 PM
0 Comments:
Post a Comment
<< Home
räägitud jutud
tühi kõht
tööl:istun klapid peas ja mario kivistik loeb mu k...
hilja läheb pensile
linnutee
pea valutab natsa
KEVAD
et teil oleks infot....
ilmselt on see ilmast
pfff ja tanel
meeletu värk
0 Comments:
Post a Comment
<< Home